آر اف فرکشنال ، جوانسازی پوست، درمان افتادگی پوست و مقالات مرتبط در زمینه آر اف فرکشنال

آر اف فرکشنال درمانگاه تخصصی پوست و مو اکسیر

با آر اف فرکشنال پوستی جوانتر داشته باشیم

آر-اف فرکشنال روشی جدید برای جوانسازی پوست است که امروزه افراد زیادی از آن استقبال می کنند که نوع پیشرفته رادیوفرکوئنسی است. به مرور زمان پیر شدن اندام ها، بافت ها و سلول ها به سرعت انجام می شود،از آنجا که پوست انسان آشکارترین بافت بدن است، آثار پیری در این بافت،واضح تر است و می توان هر روز نظاره گر آن بود. پوست اولین سد دفاعی خارجی بدن محسوب می شود و به همین دلیل هر روز در معرض انواع صدمه های فیزیکی و شیمیایی محیطی خارجی و داخلی است پس بیشتر دچار تغییرات ظاهری مانند چین و چروک، لک، خشکی می شود. قسمت هایی از پوست که سبب استحکام پوست می شود از رشته هایی به نام کلاژن و الاستین تشکیل شده است. این رشته ها طی روند پیری و آسیب های محیطی ساختار خود را از دست می دهند و طول آنها افزایش می یابد. به همین سبب، شل و بی استحکام می شوند که باعث ایجاد افتادگی و چین و چروک در پوست می شود.

انواع دستگاه های لیزر آر اف فرکشنال

لیزر آر اف فرکشنال (RF Fractional) لیزری پیشرفته و دارای سوزن های ظریفی است که به کمک امواج رادیوفرکانسی برای جوانسازی و زیبایی پوست استفاده می شود. دستگاه آر اف حرارتی قابل تحمل در حدود 38 تا 40 درجه به پوست انتقال می دهد. کاربردهای آر.اف (RF) : • جوانسازی و تحریک ساخت کلاژن در پوست • لیفتینگ و سفت کردن پوست • درمان سلولیت • درمان آکنه و جای اسکار انرژی امواج RF را می توان به صورت اختصاصى به روی پوست و يا بافت های چربی زیر پوست متمرکز نمود. به وسیله این کار بافت هاى عمقى بدن درست مانند بخش عميق پوست و يا چربى های زير جلدى و یا عضلاتی كه تنها به وسیله جراحى قابل دسترسى هستند، بدون بريدن يا سوراخ شدن پوست با RF جوانسازی می‌شود. با استفاده از دستگاه هایی که دارای فناوری RF هستند می توان تا حدود 60 درصد از سلول های چربی (مانند چربی های اطراف شکم، پهلو ها، ران ها، باسن، سینه، غبغب) را از بین برد.

در آراف فرشکنال، امواج رادیو فرکانسی چگونه عمل می کنند ؟

ایجاد تحرک و نوسان با فرکانس بالا در مولکول ها و چرخش در مولکول های دو قطبی،سبب تحرک فیبرهای سازنده کلاژن و انقباض آن ها و افزایش روند کلاژن سازی و در نتیجه سفت شدن و جوانی پوست در طول دوره درمان با استفاده از امواج رادیو فرکوئنسی خواهد گشت. تولید کلاژن جدید و جایگزینی لایه جدید پایه در پوست و افزایش روند گردش خون مویرگی در سطح پوست ، در مدت زمان حداکثر شش ماه ، بیشترین بخش نتایج خود را به نمایش خواهد گذاشت .

لیفتینگ صورت با دستگاه RF

مهمترین کاربرد آراف فرکشنال در سفت کردن پوست (Skin Tightening) و درمان افتادگی پوست(Skin Laxity) است. در واقع RF این قابلیت را دارد که یک لیفتینگ بدون جراحی برای پوست ایجاد کند. اثرات RF بعد از لیفتینگ به دو صورت ظاهر می شود : الف- یکی چند روز بعد از RF ب- یکی سه تا چهار هفته بعد از RF

برداشتن خال همراه با دستگاه RF

خال چیست؟ خال یکی از ضایعات پوستی است که روی پوست هر فردی ممکن است ظاهر شود. زمان ظهور خال در افراد متفاوت است اما اکثرا از زمان کودکی تا 30 سالگی روی پوست افراد ظاهر می‌گردد. برخلاف تصور افراد، خال ها بدون تغییر نیستند، ممکن است خال پس از مدتی تغییر رنگ، یا حتی تغییر شکل بدهد، و یا روی خال،مو رویش کند.

RF فراکشنال یا RFسوزنی چیست ؟

آر اف فرکشنال یک تکنولوژی جدید است که دارای ترکیبی دوگانه از پاکسازی و جوانسازی دستی پوست و امواج رادیویی است. امواج رادیویی از انرژی برای گرم کردن بافت پوست استفاده می کند که باعث تحریک بافت به بازسازی خود می شود و در نتیجه به تقویت تولید کلاژن و الاستین جدید می انجامد. آر اف فرکشنال (RF Fractional) تکنولوژی پیشرفته و دارای سوزن های ظریفی است که به کمک امواج رادیویی و انرژی برای جوانسازی و زیبایی پوست استفاده می شود. معمولا برای درمان پوست های شل و افتاده همچنین برای از بین بردن چین و چروک های صورت از امواج رادیویی استفاده می شود. امواج رادیویی برروی پوست صورت تابیده می شود و گرمای ایجاد شده را از سطح پوست به عمق پوست وارد می کند. این گرما باعث ایجاد کلاژن جدید می شود.

درخواست مشاوره رایگان  
Real Time Analytics