هیدرودرم ، روش هیدرودرم، لایه برداری پوست، آبرسانی پوست و مقالات مرتبط در زمینه هیدرودرم

هیدرودرم درمانگاه تخصصی پوست و مو اکسیر

مزیت های استفاده از آب رسانی به پوست یا هیدرو میکرودرم ابریژن

به کمک روش هیدرودرم میکرو ابریژن، می توان پوستی که در طول چند سال بر روی صورت ایجاد شده را برداشت تا پوست صاف تری به وجود آید. به کمک روش هیدرومیکرودرم ابریژن، جوش های سرسیاه و سرسفید به طور کامل از بین می روند. همچنین با این روش تاثیر محصولات مخصوص پوست و مراقبت های پوستی بهتر و بیشتر خواهد بود. هیدرودرم و آبرسانی به پوست باعث تميز و تازه شدن و تامين مجموعه‌ای از ويتامين‌ها و عناصر غذايي مورد نياز در عمق پوست می‌شود. با استفاده از روش هیدرودرم، سلول‌های مرده و خشک پوست حذف می شود و همزمان با آن پوست تحريک می ‌شود تا مقدار بيشتری از پروتئين کلاژن که ترکيب اصلی آن، عامل شادابی و درخشندگی پوست است، توليد شود.

هیدرودرم و آبرسانی پوست

هیدرودرم و آبرسانی به پوست باعث تميز و تازه شدن و تامين مجموعه‌ای از ويتامين‌ها و عناصر غذايي مورد نياز در عمق پوست می‌شود. با استفاده از روش هیدرودرم، سلول‌های مرده و خشک پوست حذف می شود و همزمان با آن پوست تحريک می ‌شود تا مقدار بيشتری از پروتئين کلاژن که ترکيب اصلی آن، عامل شادابی و درخشندگی پوست است، توليد شود. اگر هیدرودرم و آبرسانی پوست به روش صحیح انجام نشود، موجب ایجاد خون مردگی و تغییر رنگ پوست می‌شود و در حالت شدید این عوارض جانبی به صورت دائمی خواهد بود. هیدرودرم مفهومی مشابه میکرودرم دارد. البته با هم تفاوت هایی دارند مانند عدم استفاده از کریستال‌هایی که برای لایه‌برداری در میکرودرم استفاده می‌شوند به اضافه استفاده از تکنولوژی مارپیچی که لایه‌برداری کرده و ناخالصی‌های روی پوست را برداشته و سرم های پاک‌سازی را به صورت پنوماتیکی روی پوست زده و پوست را آب‌رسانی کرده و آنتی‌اکسیدان‌ها را در خلال فرایند در پوست تزریق می‌کند که کارهایی هستند که در روش میکرودرم ابریژن انجام نمی‌شود. پوست پس از انجام هیدرودرم کمی صورتی رنگ می‌شود اما به سرعت رفع می‌شود. این فرایند برای افرادی که تمایل به لایه‌برداری پوست دارند و پوستشان بسیار حساس است مناسب می باشد.

روش هیدرودرم میکرودرم ابریژن چگونه عمل می‌کند؟

هیدرودرم میکرودرم ابریژن باعث لایه ‌برداری پوست می‌شود. در طول این فرآیند به ‌طور همزمان ویتامین‌ها و مواد معدنی اصلی مورد نیاز به لایه‌های عمیق پوست فرد وارد می‌گردد. این شرایط درنهایت باعث می‌شود سلول‌های مرده و خشک ‌شده از روی پوست برداشته شود و فرآیند تولید کلاژن جدید و سالم در پوست تحریک گردد. مراحل درمان روش هیدرودرم میکرودرم ابریژن به شرح زیر هستند: الف- تمیز کردن ب- لایه برداری ج- مرطوب کردن روش درمانی هیدرودرم میکرودرم ابریژن نیازی به استفاده از کریستال‌های سخت یا روش‌های معمول سایش برای لایه‌برداری پوست ندارد.در حقیقت روش درمانی هیدرودرم میکرودرم ابریژن از قدرت درمان طبیعی پوست برای جوان و شاداب کردن آن استفاده می شود.

درخواست مشاوره رایگان  
Real Time Analytics