کلینیک کاشت ریش و سبیل اکسیر با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

کاشت ریش و سبیل تخصص ماست - کاشت ریش و سبیل با تراکم بالا

کاشت ریش و سبیل، روش کاشت ریش و سبیل و مقالات مرتبط در زمینه کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل درمانگاه تخصصی پوست و مو اکسیر

کاشت سبیل و معایب و مزایا

بهترین کلینیک کاشت سبیل و ریش، با وجود پزشکان حاذق و باتجربه توانسته است عمل‌های کاشت موفقیت‌آمیز بسیارزیادی پشت سر بگذارد و رضایت زیباجویان بی‌شماری را از سراسر کشور جلب کند. کادر درمانی مجرب با استفاده از بهترین تجهیزات

کاشت ریش

کاشت ریش "beard implantation"یکی از متداول ترین عمل های زیبایی برای آقایان است. کسانی که دچار ریزش ریش و موی صورت هستند و یا به صورت ژنتیکی ریش تنک دارند، میتوانند برای درمان از روش کاشت ریش استفاده نمایند.

هزینه کاشت ریش و سبیل

عوامل زیادی در هزینه کاشت ریش و سبیل نقش دارند که در کنار یکدیگر هزینه کلی کاشت مو در ناحیه صورت را مشخص می‌کنند. مقدار ریشه‌ ها یا گرافت‌ های استخراج شده اولین عامل اثرگذار در هزینه کاشت است. به هر اندازه که تعداد گرافت‌ های برداشته شده بیشتر باشد

پیوند ریش و سبیل

بسیاری از آقایان دوست دارند که ریش و سبیل آن‌ها پر و جذاب باشد اما با وجود اینُ یک مشکل وجود دارد. ریش این افراد ناقص رشد می‌کند و کم پشت است یا اصلاً رشد می‌کند. در این شرایط چاره چیست؟

کاشت ریش وسبیل طبیعی

تعداد زیادی از آقایان از مشکل ریزش مو یا کم پشتی در نواحی صورت خود رنج می برند و به همین جهت به دنبال بهترین راهکار برای رفع این مسئله هستند. تنها راهکار درمانی برای این مشکل، کاشتن ریش و سبیل با موهای طبیعی است که هم می تواند موجبات رضایت افراد را فراهم کند و هم اینکه رشد موها دائمی است. کاشت موهای طبیعی در نواحی ریش و سبیل از طریق روش های مدرن انجام می شود و برای درمان آن از بانک موها در پشت سر برداشته شده در نواحی صورت کاشته می شود. عوامل ریزش ریش و سبیل چیست؟ میزان تراکم ریش و سبیل و اندازه آن ارتباط مستقیم به مسائل هورمونی دارد. وقتی فرد به سن بلوغ می رسد، موهای صورت به مدت چند سال شروع به رشد می کند و ضخیم و بلند می‌شود. گاهی ریزش موی ریش و سبیل می تواند به بیماری های سیستم ایمنی افراد ارتباط داشته باشد.

کاشت ریش و سبیل برای چه افرادی مناسب است؟

یکی از عوامل جذابیت و زیبایی برای آقایان ریش و سبیل است که ظاهر فرد را متفاوت می‌کند. کم پشتی و یا کچلی در ریش و سبیل هم مانند موی سر، باعث بروز استرس و مشکلات اجتماعی برای فرد می شود. برای این ریزش شدید و کم پشتی هم کاشت مو تنها و بهترین گزینه است. کاشت ریش و سبیل به چه صورت انجام می‌شود؟ در کاشت ریش و سبیل، گرافت های مو از ناحیه بانک مو در پشت سر برداشته‌ شده و پس از آماده سازی در ناحیه مورد نظر کاشته می‌شود. کاشت ریش شبیه به کاشت مو است ولی تکنیک دقیق تر و ظرافت بیشتری می‌طلبد. خواب موها نیز در کاشت ریش اهمیت بالایی دارد. بین 500 تا 1000 تار مو می توان در نواحی ریش و سبیل پیوند زد و کاشت به روش های FIT و FUT یا ترکیبی از هر دو قابل انجام است.

آیا کاشت ریش و سبیل در افراد مبتلا به آلوپسی آره آتا نتیجه می دهد؟

آلوپسی آره آتا یا ریزش موی سکه ای یک بیماری خود ایمنی است که در آن یک یا چند تکه کوچک در نواحی مختلف بدن مانند سر، ابرو و ریش دچار ریزش می شوند. منشاء این بیماری می تواند عصبی و ارثی باشد و البته هر دو والد باید این ژن را دارا باشند تا به فرزندان خود منتقل کنند. در این بیماری سیستم ایمنی بدن به فولیکول های مو حمله می کند و باعث ریزش یا طاسی به صورت تکه تکه در سطح موها می شود. این بیماری گاهی می تواند موجب از دست رفتن کل موی سر شود که در آن صورت به آن آلوپسی کلی می گویند. در نواحی ریش و سبیل هم به ‌صورت طاسی منطقه‌ای یا دایره‌های کوچک و بزرگ در منطقه ریش و سبیل ظاهر می شوند.

اگر ریش هایتان دچار ریزش شده یا ریش ندارید بخوانید

یکی از علائم بلوغ و مردانگی در آقایان ریش و سبیل است و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و جذابیت مردانه دارد. به همین جهت از دست دادن ریش و سبیل به هر دلیلی می‌تواند فرد را دچار استرس و کاهش عزت نفس و مشکلات در ارتباطات اجتماعی کند. میزان تراکم ریش و سبیل و اندازه آن ارتباط مستقیم به مسائل هورمونی دارد. گاهی دلیل ریزش موی ریش و سبیل می تواند بیماری های سیستم ایمنی افراد باشد. یکی از مهم ترین عامل ایجاد ریزش شدید و مداوم مو و ریش در آقایان عدم تعادل هورمونی است. در این شرایط، سطح هورمون های تستوسترون (آندروژن) به میزان مشخصی در بدن مردان پایین می آید. با پیگیری و مراجعه به پزشک می توان مشکلات احتمالی و بعدی را بلافاصله تحت کنترل و درمان قرار داد و از حاد شدن بیماری پیشگیری کرد.

کچلی ریش

بیماری قارچی یا درماتوفیت جزء بیماری های عفونی محسوب می شود و نواحی مو، ناخن و پوست را درگیر می‌کند. قارچ عامل بیماری بیشتر قسمت مودار صورت را آلوده می کند اگر چه ممکن است تا ناحیه گردن هم گسترش پیدا کند. این آلودگی قارچی به کچلی ریش هم مشهور است. کچلی ریش با فولیکولیت مو فرق دارد. بیشتر در نواحی روستایی دیده می شود و عوامل منتقل کننده آن معمولا حیوانات هستند. عامل ایجاد کننده آن ترایکوفایتون منتاگروفایتیس است که از گاو، اسب یا سگ به انسان منتقل می شود. در مواردی که عفونت قارچی از عامل دیگری سرایت کند می تواند از وسایل غیربهداشتی سلمانی یا آرایشگاه های مردانه منتقل شده باشد. این بیماری ممکن است فقط بر روی نواحی سبیل ایجاد شود.

چرا برخی افراد به دنبال کاشت ریش و سبیل هستند

برخی از آقایان از شکل رشد و رویش موهای ریش و سبیل خود ناراضی هستند. این افراد دارای ریش و سبیل کم پشت و یا دچار ریزش در برخی نواحی صورت هستند. برخی ها به کلی ریش و سبیل ندارند یا موهایشان در این نواحی بسیار کم پشت است و یا دچار طاسی سکه ای و تکه تکه در ناحیه صورت و ریش و سبیل هستند، و برخی بر روی صورت و ریش و سبیل خود دارای جای زخم، جوش و بخیه می باشند. و همانطور که می دانیم ریش و سبیل از عوامل جذابیت یا عدم جذابیت مردانه می تواند باشد و ممکن است نواقصی در این ناحیه از چهره، افراد را در ارتباطات اجتماعی شان دچار مشکل کند. به همین دلیل است که افراد به دنبال راه هایی می گردند تا بتوانند مشکلاتشان را کمتر یا حل کند. تنها راه حل برای این مسئله مردانه کاشت ریش است. مسئله زیبایی دیگر فقط به خانم ها و موارد زنانه محدود نمی شود و آقایان را نیز در بر می گیرد. دلیل افزایش تقاضای کاشت ریش و سبیل طبیعی نیز کاملا مرتبط با مسئله زیبایی بوده و با گذشت زمان تقاضا برای کاشت ریش و سبیل و لیزر بخش های اضافه آن جهت زیباتر جلوه نمودن صورت و تمیزی صورت برای آقایان و همچنین خط ریش های دلخواه رو به افزایش است.

توصیه های قبل و بعد از عمل کاشت ریش و سبیل

این روزها بازار ترمیم و زیبایی هم در بین خانم ها و هم در بین آقایان داغ است و بسیاری از مردان این روزها به کاشت ریش و سبیل رو می آورند تا مواردی مثل جای زخم و سوختگی و مانند آن را در صورتشان بپوشانند یا موهای نازک و از بین رفته ریش خود را ترمیم کنند و هم صاحب خط ریش و مدل ریش و سبیل جذاب تر شوند. کاشت ریش به طور سرپایی انجام می شود و بهتر است قبل و بعد از آن نکاتی رعایت شود. اما اقدامات و مراقبت هایی که باید قبل از کاشت رعایت شود: • قبل از اقدام به عمل کاشت باید از سلامت کامل فرد با انجام معاینات و آزمایش های لازم اطمینان حاصل کرد. • عدم استفاده از مصرف الکل و دخانیات (10روز قبل از عمل). • عدم مصرف انواع داروهای ضدالتهابی، غیراستروئیدی مانند بروفن (مصرف این داروها باعث افزایش خونریزی و پایین آوردن احتمالِ گرفتن پیوند مو می شود). • عدم مصرف غذاهایی که حاوی سیر و پیاز و گیاه جینکوبیلوبا هستند. • عدم استفاده از انواع ویتامین ها

نقش تغذیه و ویتامین ها در تقویت موهای ریش و سبیل

موهای ریش نماد مردانگی است و برای آقایان اهمیت زیادی دارد. رشد و پرپشتی موهای ریش و سبیل هم مانند موهای سر نیاز به مراقبت و رسیدگی دارد و با تغذیه و همچنین سلامت بدن مرتبط است. امروزه بیشتر آقایان به دنبال راهی برای رشد سریع موهای ریش و سبیل شان و همچنین جلوگیری از ریزش موهای صورت و خالی شدن آن هستند. خصوصا با وجود شیوع بیماری کچلی ریش و ریزش سکه ای موی سر و ریش و سبیل به دلیل بیماری های قارچی یا اختلالات هورمونی و بیماری های داخلی آقایان باید بیشتر به تغذیه و سلامت بدنشان اهمیت دهند. در بیشتر مواقع رشد آهسته موهای صورت به رژیم های غذایی هم وابسته است. ویتامین هایی مورد نیاز بدن که باعث رشد ریش و سبیل در مردان و جلوگیری از ریزش موهای صورت می شوند عبارتند از ویتامین های B،A،C.

کاشت مو،ریش و سبیل برای مردان

امروزه عمل کاشت ریش و سبیل در بسیاری از مردان، در سراسر جهان افزایش یافته است. در بیشتر مردان به دلیل زخم،جراحت و یا به دلایل ژنتیکی محل رویش ریش و سبیل آن ها با کم پشتی شدید مواجه است،با انجام دادن عمل کاشت ریش و سبیل دائم می توان این مشکل را رفع کرد. معمولا در افرادی که بین سن 20 تا 22 سالگی هستند می توان کاشت ریش موفق تری داشته باشند به دلیل این که در این سن، سطح هورمون ها به مقدار پایه می رسد. وقتی مردان عمل کاشت ریش و سبیل انجام می دهند بلافاصله بعد از کامل شدن درمان کاشت ریش و سبیل،شاهد نتایج درمان می شوند که ظاهری کاملا طبیعی دارد.

برای کاشت ریش و سبیل چه مواردی را باید بدانم؟

آقایانی که در ناحیه ریش و سبیل خود ریش و سبیل ندارند و یا به دنبال تراکم مناسب و علاقه مند به ریش و سبیل پرپشت هستند، یا موهایشان در این نواحی بسیار کم پشت است، یا دچار طاسی سکه ای و تکه تکه در ناحیه صورت و ریش و سبیل هستند، و برخی بر روی صورت و ریش و سبیل خود دارای جای زخم، جوش و بخیه یا سوختگی می باشند، و نیز کسانی که به دنبال اصلاح الگوی رویش مو و همچنین خط ریش مورد نظرشان بر روی صورت خود هستند این روزها اقدام به کاشت ریش و سبیل می کنند. قبل از هر چیز باید تحقیق کنید و به دنبال کلینیک تخصصی معتبر پوست و مو با مجوز و پزشکان متخصص بگردید. و بعد از آن حتما حتما با پزشک و متخصص مشاوره بگیرید تا ببینید اصلا این عمل برای شما جواب می دهد.

کاشت ریش و سبیل

از آنجایی که ریش آقایان باعث جذابیت آنها می گردد، بسیاری از مردان، از شکل رشد ریش خود ناراضی هستند، یا از کم پشتی و خالی شدن ریش و سبیل خود رنج می برند و به دنبال راهی می گردند تا آن را ترمیم کنند. تنها راهکار درمانی برای این مشکل، کاشت ریش و سبیل با موهای طبیعی است که می تواند موجبات رضایت افراد را فراهم کند و هم اینکه رشد موها به صورت دائمی است. آقایانی که به هر دلیل ریش و سبیل خود را از دست‌ داده‌اند، موهای ریش یا سبیلشان کم‌پشت است و یا اصلا رشد نمی‌کند، یا نواحی خالی در ریششان دارند، جای زخم یا جای سوختگی یا جای بخیه در صورتشان دیده می شود، پیوند ریش و سبیل برایشان مناسب است و می توان جای زخم را نیز با کاشت مو پوشاند. روش کاشت ریش و سبیل، به این صورت است که فولیکول‌های مو از نواحی بانک مو در پشت سر فرد گرفته می شود و به بخش‌های دچار طاسی با حداقل تهاجم انتقال می یابد.

درخواست مشاوره رایگان  
Real Time Analytics

کلمات کلیدی کاشت ریش و سبیل :